Realizacja robót czy prac ziemnych jest bardzo wymagającym zadaniem. Zwykle konieczne jest użycie zarówno siły rąk ludzkich, przestrzennego myślenia, jak i niezastąpionego sprzętu. Nasza firma oferuje Państwu pomoc w tym obszarze.

Prace ziemne 

W województwie opolskim i okolicach często wykonywane są prace ziemne polegające na przekopywaniu terenu, równaniu gruntu, przygotowywania ziemi pod fundamenty oraz wiele innych działań, które wymagają użycia specjalistycznych maszyn. Jedną z nich jest koparka, która umożliwia łatwe oraz szybkie wykopywanie, przesypywanie sypkich materiałów takich jak ziemia czy piach bądź transport surowców z jednego miejsca w drugie. Przy dużych inwestycjach, np. deweloperskich czy przemysłowych, wykorzystanie takiego sprzętu okazuje się absolutnie konieczne. W odpowiedzi na potrzeby indywidualnych osób realizujących tego typu inwestycje, jak i firm, które zlecają część działań swoim podwykonawcom, świadczymy profesjonalne usługi wynajmu koparek.

Jaki sprzęt oferujemy?

Do robót ziemnych w Warszawie i okolicy proponujemy Państwu wybór koparki dostępnej w naszym asortymencie, która będzie w największym stopniu dostosowana do potrzeb danej inwestycji. Dysponujemy następującymi czterema typami koparek:

  1. koparka gąsienicowa,csm WN Image ET145 neueBeklebung Studio 04 700x466 f4057d2d52
  2. koparka kołowa,
  3. koparko-ładowarka,
  4. koparka czołowa.
cennikstron.pl