Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie różnego rodzaju prac ziemnych. Zlecenia realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, jak np. koparko-ładowarki, co jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Wykonujemy:

 • wykopy pod szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków;
 • wykopy pod przyłącza wodociągowe, gazowe i elektryczne;
 • drenaże i niwelacje terenu;
 • wykopy fundamentowe;
 • zasypywanie ław fundamentowych;
 • wykonywanie odwodnień;
 • wyrównania terenu;
 • ściąganie humusu.

Wszystkie prace realizowane są dokładnie tak, jak oczekuje tego inwestor, w zgodzie z przekazanymi przez niego planami. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz zdobyta dzięki niemu wiedza pozwalają nam spełniać wszystkie oczekiwania klienta – nawet te najbardziej wygórowane. Swoją ofertę z zakresu prac ziemnych dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom szukającym sprawdzonego partnera biznesowego. Chętnie podejmiemy się roli podwykonawcy podczas realizacji inwestycji budowlanych.

 

116254130 1550758925108202 1155361749173657345 n

Kompleksowa obsługa wyburzeń

Oferujemy swoim Klientom kompleksową usługę począwszy od przygotowania projektu i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę poprzez wyburzenia, aż po recykling gruzu i rekultywację terenu.

Nasza firma z dużym sukcesem działa na polskim rynku usług inżynieryjno-budowlanych od 1989 roku realizując zlecenia w segmencie robót wyburzeniowych. Na przestrzeni 30 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie wykonując wiele bardzo trudnych rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych o różnorodnej konstrukcji czy wysokości.

Stosujemy optymalne metody z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu wyburzeniowego. Zapewniamy bezpieczeństwo nawet przy realizacjach obarczonych wysokim współczynnikiem ryzyka.

Dysponując doświadczoną kadrą najlepszych specjalistów i nowoczesnym parkiem maszyn gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny.

116264527 604231260280271 8537425143901538506 n

Realizacja robót czy prac ziemnych jest bardzo wymagającym zadaniem. Zwykle konieczne jest użycie zarówno siły rąk ludzkich, przestrzennego myślenia, jak i niezastąpionego sprzętu. Nasza firma oferuje Państwu pomoc w tym obszarze.

Prace ziemne 

W województwie opolskim i okolicach często wykonywane są prace ziemne polegające na przekopywaniu terenu, równaniu gruntu, przygotowywania ziemi pod fundamenty oraz wiele innych działań, które wymagają użycia specjalistycznych maszyn. Jedną z nich jest koparka, która umożliwia łatwe oraz szybkie wykopywanie, przesypywanie sypkich materiałów takich jak ziemia czy piach bądź transport surowców z jednego miejsca w drugie. Przy dużych inwestycjach, np. deweloperskich czy przemysłowych, wykorzystanie takiego sprzętu okazuje się absolutnie konieczne. W odpowiedzi na potrzeby indywidualnych osób realizujących tego typu inwestycje, jak i firm, które zlecają część działań swoim podwykonawcom, świadczymy profesjonalne usługi wynajmu koparek.

Jaki sprzęt oferujemy?

Do robót ziemnych w Warszawie i okolicy proponujemy Państwu wybór koparki dostępnej w naszym asortymencie, która będzie w największym stopniu dostosowana do potrzeb danej inwestycji. Dysponujemy następującymi czterema typami koparek:

 1. koparka gąsienicowa,csm WN Image ET145 neueBeklebung Studio 04 700x466 f4057d2d52
 2. koparka kołowa,
 3. koparko-ładowarka,
 4. koparka czołowa.
cennikstron.pl